Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 17.10.2017, 09:27
школа-інтернат
Черкаської обласної ради

Інформація про школу

Протягом минулого навчального року педагогічний колектив школи працював над вирішенням проблемного питання: І - „Здійснення педагогічної корекції в навчально-виховному процесі в умовах диференційованого підходу до навчання. ІІ - Вдосконалення форм і методів виховання в умовах індивідуального підходу до учнів з метою їх адаптації в соціальному середовищі”.
    Тематика педрад, засідань методичних об’єднань, методичної ради підпорядковувалась вирішенню проблемних питань закладу.
Значна увага приділялася методичній роботі педагогічного колективу. Протягом року в школі працювало 4 методичних об’єднання: методоб’єднання вчителів, методоб’єднання вчителів професійно-трудового навчання, методоб’єднання вихователів молодших класів, методоб’єднання вихователів старших класів . Слід відзначити активну роботу керівників методичних об’єднань вчителів – Шульга Л. А., вчителів професійно-трудового навчання – Шевчука В. Г., вихователів старших класів  – Дмитрик Л. М., вихователів молодших класів – Балагуру Л. І. За рік було проведено 8 відкритих уроків та 3 виховні заходи.
    Було активізовано роботу „Школи молодого педагога”: складено план роботи, проводилися анкетування молодих педпрацівників, надання їм методичної допомоги.
   Всі заплановані питання були розглянуті, проведені відкриті уроки та виховні заходи. Усі документи: плани роботи, доповіді, плани відкритих уроків та заходів, протоколи зібрані в методкабінеті, який поповнюється протягом року. Слід відмітити вчителя с/г праці Петренко Т. Г., вчителів початкових класів Гандзюру О. І., Дмитрик С. М., вихователів Кикоть Т. Я., Шрамко Л. В., які взяли участь у обласній виставці передових педагогічних технологій при ЧІПОПП. А роботи Острик Г. Г.  „Тестові завдання з математики” та „Проведення тижня математики в школі” були надруковані видавництвом „Шкільний світ” в журналі „Дефектолог”. Також протягом року всі педпрацівники розробили методички, які були розглянуті та погоджені на методичній раді, чим поповнили шкільний методкабінет.
«  Жовтень 2017  »