Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 13.12.2017, 15:09
школа-інтернат
Черкаської обласної ради

Шкільне життя

У мальовничому куточку с.Михайлівки, що на Черкащині в маєтку сестер Андрієвських, племінниць адмірала Нахімова, розташувалася школа-інтернат. До війни тут був дитбудинок, а потім створена школа-інтернат.
     На даний час тут живуть і навчаються 100 діток, кожен із своєю історією і долею.
     Опікуються ними вчителі, вихователі та обслуговуючий  персонал – добрі, милосердні та завзяті люди.
      Затишок кімнат, веселі свята, смачна кухня і доброта сердець завжди чекають вихованців після канікул.
      Учні школи є активними учасниками різноманітних конкурсів, фестивалів, виставок.
       Кожна наша дитина має за плечима важку, часом трагічну долю, але школа стає для них духовним спочинком, куточком для росту розуму й душі. Вихователі завжди допоможуть дитині настроїтися на добро і взаєморозуміння, але з своїм найпотаємнішим кожен зможе звернутися до Господа у капличку, яка відкриється в нашій школі на день «Святого Михайла».
      Ця капличка стане промінчиком  Вищого добра і Господньої  любові.
     Особливо держава та багато різних людей і колективів переймаються долею цих дітей, допомагають їм своєю увагою, не залишають без подарунків.
      Дякуємо всім добрим людям, які підтримують  і допомагають ростити щирих і життєрадісних дітей..

«  Грудень 2017  »